Pevná lešení do výtahových šachet

Hledáte pevná a spolehlivá lešení do výtahových šachet? Potřebujete rekonstuovat výtahové šachty nebo úplně inovovat Váš stávající systém výtahu? Pronajměte si od nás lešení do výtahové šachty a zládněte rekonstrukci bez zbytečných starostí a problémů.

Stavíme pevná lešení a montážní plošiny do výtahových šachet. Doporučíme Vám nejlepší možný postup a nainstalujeme bezpečné lešení do šachty. Potom už budete moci jednoduše přistupovat k celému systému šachty. Oprava a rekonstrukce tak bude mnohem jednodužší, levnější a efektivnější.

Provádíme také profesionální montáž a demontáž lešení.

 
 
 

Komínová lešení

Komínová lešení slouží především pro rekonstrukci již postaveného komínu, nebo ke stavbě nového. V obou případech jsou komínová lešení ideálními pomocníky pro stavbu nebo revitalizaci komínu.

Jedná se o pevnou konstrukci, která se dokáže přizpůsobit prakticky libovolnému úhlu. Díky tomu je komínové lešení velmi stabilní. Pevná konstrukce přispívá navíc k větší bezpečnosti, které při práci ve výškách není nikdy dost. Spolehněte se při výběru a pronájmu komínových lešení na nás.

Nenabízíme Vám však jen komínová lešení. U nás najdete také nabídku jeho montáže a následné demontáže.

Komentáře nejsou povoleny.